DRODZY RODZICE!!!

Poniżej publikujemy listy uczestników Wioski Indiańskiej 2018 z podziałem na plemiona. W dniu rozpoczęcia Wioski Indiańskiej, tj. 2 lipca o godz. 16.00, młody kandydat na Indianina powinien znaleźć, z pomocą rodziców i wolontariuszy, swoje tipi i tam zgłosić się pod opiekę Wodza oraz opiekunów. W tipi zostanie wyposażony w niezbędne atrybuty wojownika i pozna swoich współplemiennych.

WAŻNE!!!
Uwzględniliśmy wszystkie prośby zamieszczone w formularzu zgłoszeniowym dotyczące tego, z kim dziecko chce być w plemieniu. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy towarzysz nie dostał się na tegoroczną wioskę indiańską lub został zapisany do innej grupy wiekowej niż państwa dziecko.

NIE PRZEWIDUJEMY ZMIAN W NIŻEJ WYMIENIONYCH LISTACH.

4-5 lat – Młode Wilki

6 lat – BizonyMustangi

7-9 lat – CzirokeziKruki, LakotaNawaho

10-13 lat – ApaczeArapahoCzarne StopyCzejeniKomanczeSzoszoni

***

UWAGA RODZICE DZIECI ZAREJESTROWANYCH NA WIOSKĘ INDIAŃSKĄ!

Otrzymali Państwo drogą mailową informację, czy Wasze dziecko znajduje się na liście głównej czy rezerwowej Wioski Indiańskiej 2018. Jeśli nie dostali Państwo żadnego maila, oznaczać to może, że, rejestrując dziecko, błędnie wpisaliście adres mailowy. Prosimy o kontakt pod nr tel. 602-592-843 po godz.16).

Dokumentacja papierowa

Jeśli Wasze dziecko jest na liście głównej, to do 20 czerwca proszę wydrukować, wypełnić i dostarczyć: kartę kwalifikacyjną [KARTA KWALIFIKACYJNA DO POBRANIA (*.pdf)]. Dodatkowo, Ci z Państwa, którzy nie będą sami odbierać dzieci z Wioski Indiańskiej, muszą wypełnić i dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka z Wioski Indiańskiej [UPOWAŻNIENIE (*.pdf)].  

Dokumenty można dostarczyć w jedno z niżej wymienionych miejsc:

– Kościół Ewangelicko-Metodystyczny, ul. Małopolska 6, 25-341 Kielce – osobiście lub pocztą (można wrzucić do skrzynki pocztowej)
– Szkoła Podstawowa (ZPO) w Morawicy (u Pani Ewy Pietrzyk) – osobiście
– Szkoła Podstawowa w Lisowie (u Pani Ewy Tarapaty lub w sekretariacie) – osobiście.

Rodziców dzieci z listy głównej oraz wszystkich, którzy chcieliby finansowo wspomóc naszą akcję, gorąco zachęcamy do wpłaty kwoty 50 złotych (lub innej dowolnej kwoty) na konto:

Kościół Ewangelicko-Metodystyczny w RP
ul. Małopolska 6 25-341 Kielce
37 1050 1416 1000 0090 8000 7538
w tytule: na cele charytatywno-opiekuńcze

Rodzice! Jeśli zaistnieje sytuacja, która uniemożliwi Waszemu dziecku uczestnictwo w Wiosce Indiańskiej, prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny lub SMS na numer 602-592-843. Dzieci z listy rezerwowej będą czekać!!!

Będziemy komunikować się z osobami z listy rezerwowej wyłącznie w sytuacji wycofania się uczestnika z listy głównej.

Komentarze wyłaczone.