„Dziękuję Bogu za to że mnie odnalazł. Nazwał mnie po imieniu. Za moje dzieci, za mojego męża, że pomimo wielu upadków, Ty Panie go podnosisz. Że jesteś przy mnie cały czas i przy mojej rodzinie.”

„Za syna i nowe życie w Jezusie…”

„Dziękuję Boże, że dałeś mi życie, jesteś przy mnie, prowadzisz mnie, karmisz mnie duchowo i cieleśnie. Dzięki Ci Panie za to wszystko co stworzyłeś dla nas. Dziękuję za moje dzieci, rodzinę. Amen”

„Za moją rodzinę, za to że Bóg jest obecny każdego dnia w moim życiu, za zdrowie, za przyjaciół w Jezusie Chrystusie”

„Dzięki Ci Panie, że jesteś strażnikiem relacji, że to Ty dajesz ich pełnię. Dziękuję za radość życia, za to że w Tobie jest pełnia.”

„Dziękuję Bogu za wnuczka!”

„Dziękuję Ci Panie za to, że nie dajesz mi rzeczy, które bardzo pragnę mieć, dziękuję Ci za to co mam.”

„Dziękuję Bogu za to, że mnie odnalazł. Za moją rodzinę – wspaniałego męża i dzieci. Za stabilną pracę i zdrowie. Za kościół, w którym mogę Mu służyć.”

„Panie… wbrew wszystkiemu najbardziej dziękuję Ci za mojego męża, za kolejny rok, w którym wytrwaliśmy razem. I choć nie wiem co będzie jutro, jest dla mnie Twoim darem. Dziękuję za te promyki słońca jakimi są moje dzieci. Dziękuję za Rodziców i przyjaciół, których postawiłeś na mojej drodze. I wreszcie dziękuję za pracę, którą mam i lubię i za ten rok, który był zawodowo wyjątkowy. Dziękuję.”

„Dziękuję Ci Boże, że mnie odnalazłeś i jesteś w moim życiu, za to że mnie uratowałeś, Zbawiłeś. Dziękuję też za wszystkie ziemskie błogosławieństwa, którymi mnie zasypałeś.”

„Za syna…”