Drodzy Państwo!
Proszę pamiętać, że do dnia 20 czerwca czekamy na karty kwalifikacyjne uczestników na liście głównej. Osoby z listy rezerwowej prosimy o karty tylko w przypadku otrzymania maila z informacją o zakwalifikowaniu dziecka na listę główną. Mamy nadzieję, że wszyscy Państwo przeczytali automatyczne maile zwrotne z dnia 1 czerwca. Proszę się upewnić, gdyż mieliśmy kilka sytuacji, że komunikat „rejestracja przebiegła pomyślnie” był mylnie odebrany jako rejestracja na listę główną. W automatycznym mailu zwrotnym, natychmiast po rejestracji, było podane imię i nazwisko dziecka oraz na którą listę zostało wpisane, główną czy rezerwową. Tam też były informacje odnośnie dalszych kroków. Jeśli ktoś informacji automatycznej nie otrzymał 1 czerwca to znaczy, że wpisał błędny adres e-mail.

Pozdrawiamy serdecznie!

 

WAŻNE!

Rejestracja online zakończona. Trwa weryfikacja listy i kompletowanie kart kwalifikacyjnych tylko dzieci zaklasyfikowanych. Termin i miejsce złożenia kart podane są niżej, w zakładce „Rekrutacja”. 

Prosimy osoby z listy rezerwowej o nieskładanie kart i oczekiwanie na ewentualną informację o przyjęciu na listę główną.

Tegoroczna Wioska Indiańska w Zaborzu rozpocznie się w poniedziałek 1 lipca i potrwa do soboty 6 lipca. Zapisy dzieci na wioskę od godziny 8.00, w sobotę, 1 czerwca.

Komentarze wyłaczone.